Ausmine Sydney Cbd 2Bedroom Apt

  • 99 м²
  • 2 спальні
  • 2 ванни кімнати
  • 6 гостей
  • 3 ліжка

Ausmine Sydney Cbd 2Bedroom Apt розташовані у районі Центральний діловий Сіднея, лише за 9 хвилин ходьби від акваріума SEA LIFE, і можуть розмістити 6 гостей. Апартаменти розташовані в межах 5 хвилин ходьби від залізничного вокзалу Wynyard та за кілька кроків від автовокзалу Clarence St opp Barrack St.

Ausmine Sydney Cbd 2Bedroom Apt з видом на місто мають балкон, вітальню і зону для сидіння на відкритому повітрі оснащений системою клімат-контролю. Помешкання пропонує гостям фен, сушарку і банні рушники. Крім того, також є окремий туалет і душ.

Ausmine Sydney Cbd 2Bedroom Apt забезпечують ваш комфорт, пропонуючи кавоварку, холодильник і духовку.

Собор Сент-Мері розташований за кілька кварталів від апартаментів, а Комплекс The Star Sydney - лише за 1.5 км. Ausmine Sydney Cbd 2Bedroom Apt розташовані близько до парків. Сіднейська вежа із оглядовим майданчиком Скайвок знаходиться за 6 хвилини пішки, а Австралійський національний морський музей - за 17 хвилин пішої прогулянки від помешкання. Апартаменти знаходяться біля міської залізниці Bridge Street.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Ausmine Sydney Cbd 2Bedroom Apt
Quiet Flat In Central Sydney, Private
Ціна лише для моб. пристроїв

Quiet Flat In Central Sydney, Private

9.0
Блискуче 2 відгуки
90 м від помешкання
Modern City-Centre Apartment On Kent With Pool, Gym & Free Parking
Ціна лише для моб. пристроїв

Modern City-Centre Apartment On Kent With Pool, Gym & Free Parking

10
Чудово 7 відгуків
221 м від помешкання
3 Beds For 6 -Spacious Modern- Walk To Icc And Qvb
Ціна лише для моб. пристроїв

3 Beds For 6 -Spacious Modern- Walk To Icc And Qvb

7.5
Добре 16 відгуків
221 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Сідней, Новий Південний Уельс
    14 км

    Залізничні вокзали

    Wynyard Station
    200 м

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в номері

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
    • Охорона
    • Роздягальня

    На кухні

    • Електрочайник
    • Сушарка
    • Кухонне приладдя

    Відпочинок

    • Тераса

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Зона відпочинку
    • Тераса
    • Садові меблі
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 22:00
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Номер ліцензіїPID-STRA-34282
    • Інформація про додаткові ліжка
    • Додаткові ліжка в номері не надаються.
    Часті питання
    • Чи є в квартирі Ausmine Sydney Cbd 2Bedroom Apt безкоштовний Wi-Fi?
      Доступ до Інтернету надається безкоштовно в квартирі Ausmine Sydney Cbd 2Bedroom Apt.
    • У цій квартирі можна розмістити домашніх тварин?
      У цій квартирі не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У Ausmine Sydney Cbd 2Bedroom Apt є кухня?
      В Ausmine Sydney Cbd 2Bedroom Apt гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з кавоваркою, холодильником і духовкою.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Сідней, Новий Південний Уельс
    14 км

    Залізничні вокзали

    Wynyard Station
    200 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Ausmine Sydney Cbd 2Bedroom Apt

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити